Studniční skruže a víka

kategorie: Nabízíme
publikováno: 8.8.2021

V této sekci naleznete ukázku naší práce, typických výrobků, které dodáváme napříč celou republikou a především bližší info k plastovým studničním skružím a víkům.

Fotogalerie

Následující produkty čekají právě na Vás, obvykle ihned k odběru!

Uvedené ceny jsou orientační, protože kvůli koronavirové a válečné krizi způsobující nedostatek vstupních surovin, se neustále mění i cena plastu. Veškeré dotazy směřujte prosím na email info@kovoplasty.cz

Skruže

Víka klasická

Víka dle variant

PP = přibližný průměr vně v mm. Efektivní výška skruže činí 1000 mm. Skladem držíme i skruže vysoké 500 mm. Síla stěny PP1000, PP900 a PP800 je 8 mm. Každá skruž je vybavena připojovacím lemem (hrdlem) pro snadné připojení k další skruži.
Ceny obsahují DPH v zákonné výši. Dotazy na dostupnost, termín dodání či cenu přepravného rádi zodpovíme na emailu info@kovoplasty.cz

S velkou radostí vám představujeme inovativní technologický prvek z nabídky Kovoplasty.cz, který mimořádně usnadní vybudování studny u vás na zahradě.

Nechcete ztrácet čas v kolonách a řešením logistiky při odběru? Přepravu rádi zprostředkujeme, za pomoci našeho smluvního partnera, zabývajícího se expresní přepravou kusových zásilek. Naše plastového výrobky jsou expedovány denně jako volně ložené zásilky, bez obalu a palet tak, aby přeprava byla co nejvýhodnější. Cena přepravy souvisí se vzdáleností, hmotností a objemem, pro zjištění její výše nás neváhejte kontaktovat na emailu info@kovoplasty.cz

Nechcete se mořit s těžkými betonovými skružemi? Nechcete si zničit pozemek bagry? Nechcete za vybudování a zprovoznění studny platit dělníky navíc, když byste to zvládli bezpečně sami? Kovoplasty.cz vám přináší řešení! Jsou to plastové studniční skruže.

Nové studniční skruže a plastové vodoměrné šachty

Jak to celé funguje? Zcela jednoduše, to je právě ta největší výhoda plastových studničních šachet a skruží. Montáž lehké, plastové studniční skruže zvládne jeden člověk zcela sám, bez použití těžké techniky. Přitom se jedná o zcela ekvivalentní a kvalitní moderní náhradu klasických (betonových) skruží. V nabídce máme i materiál hygienicky certifikovaný pro bezpečný styk s pitnou vodou. K plastovým studničním skružím dodáváme i plastová víka, nástavce či šachty.

Plastové studniční skruže – technická specifikace

Výhody plastových studničních skruží

Sváry mezi jednotlivými plastovými skružemi jsou vodotěsné, otestované nejmodernějšími technologickými postupy. Vybavení spojovacími lemy zaručuje bezpečnou výztuhu proti deformaci plastové studniční skruže a ještě snazší montáž šachty přímo na vašem pozemku. Naše firma nabízí dodání plastové studniční skruže a představení postupu jejího zavedení za neuvěřitelně nízkou cenu.

KONTAKTUJTE nás a my vás seznámíme s projektem lehké, a přitom trvalé – zkrátka MODERNÍ – studny.

Nová studna? Plastové studniční šachty jsou jasnou volbou!

Právě pro vás jsme přichystali mimořádnou nabídku na plastové studniční šachty – vodoměrné šachty a studniční skruže. Průměr a výška skruží i šachet se bude odvíjet zcela podle vašich představ a potřeb. Vaší zakázce se budeme věnovat individuálně, dokud nebude splněna do posledních detailů. Naše firma (reprezentována internetovou nabídkou Kovoplasty.cz) je specialistou na plastové studniční skruže a všechny další prvky, které s nimi souvisejí.

Doplňky pro skruže a plastové vodoměrné šachty

Bez plastových studničních skruží se dobrá studna neobejde

Rozhodli jste se pro zbudování nové studny? S plastovými studničními skružemi od Kovoplasty.cz vám to půjde snadněji než kdy dřív! Montáž levných, přesto však vysoce kvalitních skruží a plastových studničních šachet, zvládnete i VY. Kdybyste přeci jen měli ohledně zavedené plastové studniční šachty pochybnosti, jsme plně kvalifikováni podat vám pomocnou ruku.

Objednávky plastových studničních skruží provádějte výhradně přes Kovoplasty.cz!

Přehled plastových výrobků

Přehled plastových výrobků (2015).