top of page

Nádrže

na dešťovou i pitnou vodu

Kovoplasty.cz | plastové studny, nádrže, vodoměrné šachty, bazény, průmyslová síta | Lovosice

Plastové nádrže na dešťovou vodu někdy označované jako retenční nádrže slouží k zadržování dešťových vod a jejich následnému využití. Nádrže na vodu vyrábíme v různých konstrukčních provedeních dle typu podloží a jejich využití.


V naší nabídce tak naleznete samonosné nádrže na dešťovou vodu, které se nemusí obetonovat. Nádrže na dešťovou vodu dvouplášťové, které jsou určeny do jílovité půdy nebo do míst s výskytem spodní vody. V neposlední řadě pak nádrže na dešťovou vodu k obetonování, které lze umístit i v blízkosti příjezdových cest, nebo pod parkovací plochou. Tyto nádrže odolají vysokému zatížení.


Dále vyrábíme plastové nádrže na vodu pitnou z prvojakostního polypropylenu s certifikátem na styk s pitnou vodou a potravinami k uchovávání pitné vody, jinak v konstrukčním provedení jako nádrže na vodu dešťovou, tedy samonosné, dvouplášťové a k obetonování.


RYCHLÉ A INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Jsme schopni vám zajistit specifický výrobek dle vašich požadavků v krátkém čase. Vaše zakázka je u nás v povolaných rukou odborníků, kteří se své práci věnují dlouhodobě a s maximální péčí.


EXPRESNÍ DODÁNÍ

Přepravu rádi zprostředkujeme za pomoci našeho smluvního partnera, zabývajícího se expresní přepravou kusových zásilek. Naše plastového výrobky jsou expedovány denně jako volně ložené zásilky, bez obalu a palet tak, aby přeprava byla co nejvýhodnější. Cena přepravy souvisí se vzdáleností, hmotností a objemem, pro zjištění její výše nás neváhejte kontaktovat.


CENÍK NEJBĚŽNĚJŠÍCH VARIANT


Kruhová jímka či nádrž samonosná

  • PP 1300 x 1500 / 2 m³ - 12.900 Kč

  • PP 1600 x 1500 / 3 m³ - 16.500 Kč

  • PP 1900 x 1800 / 5 m³ - 24.500 Kč

  • PP 2100 x 2000 / 7 m³ - 28.700 Kč

  • PP 2300 x 2000 / 8 m³ - 32.800 Kč


Uvedené ceny jsou bez 21% DPH. PP = přibližný průměr pláště vně v mm. Vnější průměr s výztuhami je pak o 100 mm větší. Dotazy na dostupnost, termín dodání či cenu přepravného rádi zodpovíme.

Proč KOVOPLASTY.CZ?

Profesionalita

Máme tým zkušených odborníků, kteří mají několikaleté zkušenosti v patřičných oborech.

Individuální přístup

Jsme schopni vám zajistit specifický druh výrobků dle vašich požadavků.

Rychlost

Vaši zakázku začneme vyřizovat okamžitě a budeme se ji plně věnovat, dokud nebude dokončena.

bottom of page