top of page

Zhlaví vrtaných studní

neboli šachta na vrt

Kovoplasty.cz | plastové studny, nádrže, vodoměrné šachty, bazény, průmyslová síta | Lovosice

ZHLAVÍ VRTANÉ STUDNY (ŠACHTA NA VRT)

je vodotěsná podzemní nádrž z polypropylénu, obdobně jako vodoměrná šachta. Usazuje se na konec pažení vrtu, slouží k uložení a přístupu k technologickým částem, nutným pro čerpání vody z vrtané studny. Šachty jsou vybaveny stupačkami, vodotěsně přivařeným dnem a prostupem s gumovým těsněním (nejčastěji DN125, 160 či 200 mm). Dále je součástí pochozí poklop a šroubení pro připojení PE hadice.


RYCHLÉ A INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Jsme schopni vám zajistit specifický výrobek dle vašich požadavků v krátkém čase. Vaše zakázka je u nás v povolaných rukou odborníků, kteří se své práci věnují dlouhodobě a s maximální péčí.


EXPRESNÍ DODÁNÍ

Přepravu rádi zprostředkujeme za pomoci našeho smluvního partnera, zabývajícího se expresní přepravou kusových zásilek. Naše plastového výrobky jsou expedovány denně jako volně ložené zásilky, bez obalu a palet tak, aby přeprava byla co nejvýhodnější. Cena přepravy souvisí se vzdáleností, hmotností a objemem, pro zjištění její výše nás neváhejte kontaktovat.


CENÍK NEJBĚŽNĚJŠÍCH VARIANT


Zhlaví vrtané studny samonosné

  • PP 1000 x 1200 - 7.200 Kč

  • PP 1000 x 1600 - 7.900 Kč

  • PP 1200 x 1500 - 9.900 Kč


Uvedené ceny jsou bez 21% DPH. PP = přibližný průměr pláště vně v mm. Vnější průměr s výztuhami je pak o 100 mm větší. Dotazy na dostupnost, termín dodání či cenu přepravného rádi zodpovíme.

Proč KOVOPLASTY.CZ?

Profesionalita

Máme tým zkušených odborníků, kteří mají několikaleté zkušenosti v patřičných oborech.

Individuální přístup

Jsme schopni vám zajistit specifický druh výrobků dle vašich požadavků.

Rychlost

Vaši zakázku začneme vyřizovat okamžitě a budeme se ji plně věnovat, dokud nebude dokončena.

bottom of page