top of page

Vodoměrné šachty

pro umístění vodoměru

Kovoplasty.cz | plastové studny, nádrže, vodoměrné šachty, bazény, průmyslová síta | Lovosice

VODOMĚRNÁ ŠACHTA

je součást domovní přípojky rozvodu pitné vody, sloužící pro umístění vodoměru. Jedná se o lehkou plastovou (polypropylenovou) vodotěsnou nádobu, plně nahrazující šachty  betonové.


Nejčastějším typem vyráběných šachet je válcová vodoměrná šachta o průměru o průměru 1200 mm a celkové výšce 1500 mm. Rádi však zhotovíme šachtu přesně dle Vašich požadavků (válcové, hranaté, samonosné, k obetonování). Šachty jsou vybaveny stupačkami a vodotěsně přivařeným dnem. Dále je součástí pochozí poklop a 2x šroubení pro připojení vodoměru.


Níže můžete objednat nejčastější typy námi vyráběných vodoměrných šachet, které jsou akceptovány vodoprávními institucemi.


RYCHLÉ A INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Jsme schopni vám zajistit specifický výrobek dle vašich požadavků v krátkém čase. Vaše zakázka je u nás v povolaných rukou odborníků, kteří se své práci věnují dlouhodobě a s maximální péčí.


EXPRESNÍ DODÁNÍ

Přepravu rádi zprostředkujeme za pomoci našeho smluvního partnera, zabývajícího se expresní přepravou kusových zásilek. Naše plastového výrobky jsou expedovány denně jako volně ložené zásilky, bez obalu a palet tak, aby přeprava byla co nejvýhodnější. Cena přepravy souvisí se vzdáleností, hmotností a objemem, pro zjištění její výše nás neváhejte kontaktovat.


CENÍK NEJBĚŽNĚJŠÍCH VARIANT


Vodoměrná šachta obdélníková samonosná

  • 1200 x 900 x 1400 - 11.300 Kč

  • 1200 x 900 x 1500 - 11.500 Kč

  • PP 1200 x 1400 - 9.300 Kč

  • PP 1200 x 1500 - 9.500 Kč


Uvedené ceny jsou bez 21% DPH. PP = přibližný průměr pláště vně v mm. Vnější průměr s výztuhami je pak o 100 mm větší. Dotazy na dostupnost, termín dodání či cenu přepravného rádi zodpovíme.

Proč KOVOPLASTY.CZ?

Profesionalita

Máme tým zkušených odborníků, kteří mají několikaleté zkušenosti v patřičných oborech.

Individuální přístup

Jsme schopni vám zajistit specifický druh výrobků dle vašich požadavků.

Rychlost

Vaši zakázku začneme vyřizovat okamžitě a budeme se ji plně věnovat, dokud nebude dokončena.

bottom of page